Hakkımızda

35 yıllık mühendislik bilgi ve tecrübeleriyle A.G – O.G tesis işlerinde, iş dünyasından aldığımız güç ve kuvvetle güven vermeye devam ediyoruz.

Biz Kimiz

Hakkımızda

35 yıllık mühendislik bilgi ve tecrübe…

Sahip olduğumuz bilgi birikimimiz, kalite anlayışımız, deneyimlerimiz, kazanıp kazandıran ticari anlayışımız, teknik personelimiz ve iş disiplinimizle A.G – O.G elektrik taahhüt sektörünün vazgeçilmezlerinden biri olmak bizleri fazlasıyla mutlu etmektedir.

Hizmet yelpazemizde; Mühendislik – Müşavirlik hizmetleri, elektrik taşıma ve dağıtım sistemlerinin kurulumu, endüstriyel tesislerin kurulumu, her türlü elektriksel ortam ölçümleri, yenilenebilir enerji kaynaklarının tesis edilmesi işlerini anahtar teslimi, projelendirme, tesisat, bakım ve onarımlarının yapılması hususlarında yanınızda olmak bizim en büyük hedef ve amacımızdır.

Yürüttüğümüz projelerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilmenin, ancak; kalite, güven ve müşteri odaklı bir yaklaşım ile mümkün olabileceğini biliyor ve bu kapsamda çalışmalarımızı yürütmeye gayret ediyoruz.

Tecrübeli, genç ve dinamik kadromuz ile kaliteye önem veren iş anlayışını prensip edinen firmamız, elektrik taahhüt konusunda; Yüksek Gerilim, Orta Gerilim, Alçak Gerilim ve Zayıf Akım tesisat, GES -RES Santrallerinin kurulumu ve işletilmesi konularında uzman teknik kadrosuyla hizmet vermeye devam etmektedir.
“Bize güvenenlere sonsuz teşekkürler…”


Enerjiniz Daim, Işığınız Bol Olsun

Enerjide Lider

Esen El Mühendislik Kaliteli işçilik ve mühendislik hizmetleriyle enerjide lider firmalardan biridir.

Başarı merdivenlerinin basamakları kaliteden geçer…

Kaliteli hizmet, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik ve kaliteli hizmet anlayışı Başarıyı getirir. Başarı Büyümeyi, Büyüme ise Hedefinize ulaştırır.